Állás

A Béres Gyógyszergyár Zrt. munkatársai az egészségesebb és teljesebb emberi életért dolgoznak egészségvédő termékek és gyógyszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és népszerűsítése terén. Célkitűzésének megvalósításához a Béres Gyógyszergyárnak elkötelezett, energikus és eredményorientált egyéniségekre van szüksége, olyan szakemberekre, akik kiváló szakmai referenciáikkal és tanulmányi háttérrel rendelkeznek, és azonosulni tudnak a Béres küldetésével.

A Béres Gyógyszergyár Zrt. minden munkatársának versenyképes javadalmazási csomagot, szakmai továbbképzési- és fejlődési lehetőséget, valamint kiemelkedő munkakörülményeket kínál.

Milyen a Béresnél dolgozni?

  • A Béres piacvezető cégként munkatársai számára kiemelkedő javadalmazási csomagot, biztos munkahelyet és kitűnő munkakörülményeket biztosít.
  • A Béres családi tulajdonban lévő vállalkozás, mely alapítása óta őrzi a kezdeti időkben kialakult oldott, szinte családias hangulatot.
  • Fejlesztői munkájának és üzleti stratégiájának köszönhetően a Béres folyamatosan terjeszkedik, így munkatársai számára változatos kihívásokat és folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál.
  • Fiatal magyar vállalkozásként a Béres munkatársai nagyfokú alkotói szabadságot és mozgásteret élveznek.
  • A Béres munkatársai magasan képzett és tapasztalt kollégák segítségére támaszkodhatnak.

A Béres Gyógyszergyár

Orvosi és Termékfejlesztési Igazgatósága

Gyógyszertörzskönyvező munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Gyógyszerész végzettség;
  • Törzskönyvezés területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet, eCTD Manager, Filemaker);
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség;
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkában való együttműködési készség;

Feladatok:

  • Gyógyszerek és étrend-kiegészítő készítmények forgalomba hozatalához szükséges dokumentációk összeállítása;
  • Készítmények életciklusához kapcsolódó feladatok kezelése;
  • Kapcsolattartás hatósággal;

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: azonnal

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét 2018. május 15-ig az allas@beres.hu címre várjuk.

Gazdasági Igazgatósága

Junior controller munkatársat

keres.

Ha

  • diplomádat közgazdasági területen szerezted,
  • mesterien bánsz az excellel,
  • tudsz önálló lenni, de a csapat is természetes élettered,
  • precíz vagy,
  • jól kezeled a problémákat,
  • nem utolsósorban kitartó vagy,
  • esetleg már van 1-2 év tapasztalatod elemzői, controlling területen,

És kihívásnak tekinted, hogy

  • részt vegyél a vállalat tervezési és rendszeres jelentési folyamataiban,
  • ellenőrizd a könyvelést,
  • támogasd a könyvvizsgálatot,
  • elemzéseket és kimutatásokat készíts,
  • s mindemellett az adminisztrációt is kezeld,

Akkor itt a helyed!

Jó csapattal, önállósággal és fejlődést nyújtó feladatokkal várunk egy kiváló budapesti munkahelyen.

Nem kell mást tenned, mint mielőbb, de legkésőbb 2018. április 15-ig elküldened szakmai önéletrajzodat ide: allas@beres.hu

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: azonnal.